Kurtlar Vadisi Pusu forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

İŞTE OKUL HAYATINDAKİ POLAT ALEMDAR!LAR!!

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 174

İŞTE OKUL HAYATINDAKİ POLAT ALEMDAR!LAR!! Empty
MesajKonu: İŞTE OKUL HAYATINDAKİ POLAT ALEMDAR!LAR!!   İŞTE OKUL HAYATINDAKİ POLAT ALEMDAR!LAR!! Icon_minitimePerş. 09 Tem. 2009, 09:12

Kayseri Milli Eğitim Müdürlüğü okullarda lider özelliği taşıyıp sorunlu olan ‘Polat Alemdar’ ve ‘Memati’ gibi dizi filmlerdeki karektere özenen öğrencileri öğretmenlere ‘zimmetleme’ kararı aldı. Milli Eğitim Müdürü Erdoğan Ayata “Polat Alemdar'ar Memati'ler artık öğretmenlere zimmetli. Bu öğrencileri kazanmalıyız” dedi.

Arif Molu Anadolu Teknik Lise ve Endüstri Meslek Lisesi’nin bugün yapılan veli toplantısına Milli Eğitim Müdürü Erdoğan Ayata da katıldı. Kültür Müdürlüğü Konferans Salonun'ndaki toplantıda konuşan Erdoğan Ayata bir kaç okulda okul önlerinde gruplaşmalar olduğu yolunda bilgi aldıklarını bunları polis ile işbirliği yaparak ortadan kaldırdıklaranı söyledi. Okul içinde de oluşabilecek veya oluşumuş grupları da sürekli tekip ettiklerini belirten Milli Eğitim Müdürü Erdoğan Ayata bunun için başlattıkları çalışmayla ilgili şöyle dedi:

“Bu yıl ilk kez bir okulda pilot uygulamasına başladığımız ‘zimmetleme’ çalışması var. Bu çalışma lider özelliklerine sahip başarılı ancak çeşitli nedenlerle bu başarısını olumsuz yönde kullanan Polat Alemdar’lar Memati’ler olarak bilinen öğrencileri öğretmenlere zimmetlemeye başladık. Okullarda Polat Alemdar Memati olarak tanıtan bu öğrencilerle öğretmenler birebir ilgilenecek. Gerektiğinde ailesi mahalledeki arkadaşları ile irtibata geçecek. Bu başarılı çocukları bir türlü kazanacağız. Pilot uygulama şimdimik güzel gidiyor. Önümüzdeki günlerde uygulamayı genişleteceğiz.”
http://kurtlarvadisi.yetkinforum.com

İŞTE OKUL HAYATINDAKİ POLAT ALEMDAR!LAR!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Polat Alemdar'ın sonu mu geliyor?
» Necati Şaşmaz / Polat ALEMDAR
» Necati Şaşmaz, Polat Alemdar değil ki...
» Polat'ın Çocukluğu
» Polat Alemdar'ı seslendiren Umut Tabak'tan ilginc açıklamalar